O společnosti

HISTORIE A BLÍŽE K NÁM

Společnost CHLAZENÍ NOVÁK s.r.o. má více než 12 let praxi v oboru chladírenství, za tu dobu realizovala mnoho velkých i malých zakázek do průmyslových provozoven, máme zákazníky z oborů:  masny, průmyslové společnosti, přepravní společnosti a autodoprava…

Naše firma byla založena v roce 1992. Za dobu její existence se rozrostla nejen o nové zaměstnance, ale také o další prostory vhodné pro vykonávání kvalitní práce. Od založení firmy jsme získali spoustu zkušeností a spokojených zákazníků po celé republice.  V roce 2014 se naše společnost transformovala na společnost s.r.o.

Firma CHLAZENÍ NOVÁK s.r.o. sídlí v obci Olbramovice, jižně (cca 12 km) od Benešova u Prahy na hlavní komunikaci směr Tábor. V objektu firmy se nachází vlastní sklad chladírenského zboží, náhradních dílů, agregátů a chladiv. Dále jsou v objektu dílny, parkovací místa pro kamiony s návěsy a parkovací místa pro užitková vozidla.

Soustředíme se na neustálý vývoj a rozvoj, snažíme se zákazníkům poskytnout vždy to nejlepší možné řešení, základem je kvalitní zázemí a tým kvalifikovaných zaměstnanců, kteří jsou neustále školeni. Naším cílem je spokojený zákazník, výsledkem naší práce jsou zákazníci, kteří s námi spolupracují mnoho let.